Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /home/lepiejmy/domains/lepiejmyslec.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Jak zdobyć kobietę – jedyny prawdziwy sposób – Lepiej myśleć niż nie.
Damsko-męskie

Jak zdobyć kobietę – jedyny prawdziwy sposób

Właśnie wpisałam w wyszukiwarkę frazę „jak zdobyć kobietę” i po kliknięciu w kilka pierwszych linków opadły mi ręce, szczęka i wiara w ludzkość. Jeśli faceci będą przestrzegać tych wszystkich wskazówek, które podają im ci cali Guru Randek, to ja nie wiem co oni zdobędą. Chyba tylko powód, żeby znowu się upić w samotności.

Kliknęłam w pierwszy z brzegu link i absolutnie do reszty rozbawiło mnie stwierdzenie, że „kobiety są ludźmi tak samo jak mężczyźni i też mają swoje potrzeby oraz oczekiwania”.
Łaaaał.
Kobiety to też ludzie.
Zupełnie jak mężczyźni.
Mało tego, one też czegoś tam chcą i oczekują!
Łał. Jakie to odkrywcze.

Ale teraz tak zupełnie serio, to rzeczywiście my, kobiety też jednak jesteśmy trochę ludźmi. I jako taki przedstawiciel rodzaju żeńskiego człowieka wiem, jak można mnie zdobyć. Zresztą tak samo widzę jak zdobyte zostały moje koleżanki, a że kobiety rozmawiają ze sobą, to wszystkie wiemy czego szukamy w facetach i co nas w nich z miejsca odstręcza.
Żeby wiedzieć jak zdobyć kobietę, to trzeba najpierw zrozumieć sposób w jaki kobiety przyznają punkty facetom.

Jak kobiety przyznają punkty facetom

Bo widzicie, faceci najczęściej celują w coś epickiego i myślą, że jak zapunktują raz a dobrze, to później już nie będą musieli nic robić, bo przecież punktacja się zgadza. Natomiast kobiety przyznają punkty zero-jedynkowo. Dla kobiet istotne są te małe rzeczy tak samo jak te duże. Za pierścionek z brylantem i co tydzień bukiet z tuzina świeżych róż – 1 punkt. Otworzenie jej drzwi do samochodu – 1 punkt.
Mężczyźni totalnie o tym zapominają. Albo w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy. Uwielbiamy takie drobne gesty, bo to daje nam sygnał, że ktoś się o nas troszczy. Mężczyźni z reguły mają zakodowaną w sobie funkcję „ZAPEWNIANIE” – zapewnianie dobrych warunków do życia dla swojej rodziny, zapewnianie mięsa z dzika (albo chociaż indyka) na kolację, dachu nad głową i pralki z wirowaniem. Ale troską w oczach kobiet oprócz tego wszystkiego jest tak samo zrobienie jej kawy, otworzenie drzwi, czy zmuszenie do założenia szalika. Więc nie wiem skąd się wzięła ta iluzja, że kobiety lecą na chamów i prostaków.

Iluzja, że kobiety lecą na chamów i prostaków

W zeszłym roku umówiłam się ze starym znajomym, że wyjdziemy na lodowisko. Znamy się od lat i zazwyczaj nic się u niego nie zmienia – wciąż szuka dziewczyny, a one wciąż dają mu kosza. Kiedy wychodziliśmy z lodowiska on nagle głośno sobie beknął. Wiecie, ja to tolerancyjna jestem, ale jednak mimo wszystko nie znamy się aż tak dobrze, żeby mógł sobie swobodnie przy mnie bekać.
– Aha. – skwitowałam to beknięcie, a on mi odpowiedział:
– Dla dziewczyn nie wolno być miłym. Bo jak jest się miłym, to one i tak pójdą do jakiegoś chama i prostaka.
– Aha. – skwitowałam i już wiedziałam, dlaczego wciąż dostaje kosza.

To jest jakiś dziwny mit, że kobiety pragną tych bad boyów, którzy będą nimi pomiatali i traktowali jak ostatnie ścierwo. Chociaż może to też nie do końca tak. Wiem, że istnieją kobiety, które akceptują tylko taki rodzaj miłości i związku, ale to wynika z ich zaburzeń osobowości i w ogóle własnej wartości. To nie jest standard. To nie jest pragnienie każdej małej dziewczynki. Wyrośnijcie wreszcie z tej iluzji.
To, że jakaś dziewczyna odrzuci Twoje dobro, to wcale nie oznacza, że powinieneś stać się ostatnim patałachem. To tylko oznacza, że nie jest to dziewczyna dla Ciebie. Może dla dokładnego zobrazowania o co mi chodzi posłużę się przykładem.
Mój bliski znajomy chciał kiedyś być z dziewczyną, która trochę miała zapędy autodestrukcyjne i nie bardzo wiedziała czego chce. Myślał, że jej pomoże. Że ją naprawi. Ona go spławiła i wróciła do swojego poprzedniego, patologicznego związku. Gdyby po tamtym mój znajomy stwierdził: „O rany! Muszę stać się patolem, oto cały sekret!”, to z pewnością nie wykazałaby zainteresowania nim jego obecna dziewczyna, z którą teraz doświadcza mnóstwa dobra, brokatu i jednorożców.
Rozumiecie, to działa na zasadzie przyciągania. Swój do swego i tak dalej.

Na hajs i brykę wyrywa się głupie piczki

Bądźmy szczerzy i prostolinijni – głupi faceci wyrywają na hajs i brykę głupie piczki. Więc sorry, ale jeśli pierzysz się jak paw swoimi banknotami i alufelgami, to potem się nie dziw, że ta panna leci tylko na twoje banknoty i alufelgi.
Pierwsze auto Mojego, to była podrdzewiała czerwona BMka, z dziurawym tłumikiem i podsufitką przybitą na jakieś szpilki czy inne pinezki. Wiecie na co zwróciłam uwagę, kiedy jechałam z nim pierwszy raz? Czy jest dobrym kierowcą i czy będzie się popisywał jak skończony leszcz.
A zaimponował mi tym, że wcale nie próbował mi zaimponować.

Więc znajdźmy też jakiś złoty środek, bo jedną ze złotych porad od Guru Uwodzenia było: „nie wydawaj pieniędzy na prezenty dla niej, dopóki nie będzie Twoją dziewczyną. A na randkę zabierz max 10 złotych”. (WTF?!)
Ja wiem, że faceci boją się zostać chodzącym bankomatem dziewczyny, ale też nie popadajmy w paranoję.
Pamiętam jak na jednej z pierwszych randek trafiliśmy do sklepu i rozmawialiśmy o ulubionych słodyczach. Na następnej randce dostałam od mojego chłopaka moje dwie ulubione czekolady. To była jedna z pierwszych rzeczy za jakie u mnie zapunktował. Co prawda ja zjadłam chyba tylko 3 kawałki, a on resztę tabliczki, bo był strasznie głodny, ale i tak to było bardzo miłe. I kochane. Bo zapamiętał. Czyli jednak słuchał. A to prowadzi do kolejnej bardzo ważnej rzeczy.

Kobiety pragną być słuchane

Kolejna „złota rada” od Guru Miłości, to : „zerwij wszelkie przyjazne stosunki z kobietą. Nie słuchaj o jej problemach – od tego są przyjaciele”. Fenomenalne rady. Ale chyba jak być skończonym debilem.
Guru twierdzi, żeby nie zaczynać związku od przyjaźni, a mi się wydaje, że chyba się nie da bez nawiązania jakiejś takiej prostej nici porozumienia na samym początku. Bez przyjaźni to jakaś strasznie uboga relacja będzie.

Jedna z pierwszych rzeczy na jaką zwróci uwagę kobieta, to czy umiesz słuchać. Czasem nawet wcale nie musisz rozumieć, o ile po prostu wysłuchasz, że miała zły dzień.
Faceci najczęściej tego nie rozumieją, bo sami nie czują potrzeby, żeby rozmawiać. Kiedy zapytam Mojego jak było w pracy, to najczęściej otrzymuję w odpowiedzi: „Oki”. Czasem coś opowie, ale najczęściej kończy się właśnie na tym jednym słowie. Natomiast jeśli on mnie zapyta jak było w pracy, to zdam mu szczegółową relację o tym jak mnie wszyscy wkurzyli, a przy okazji znowu się trochę powściekam. Oczekuję wtedy, że on przyzna mi rację i stwierdzi „głupi ludzie”, a mi ostatecznie dzięki temu będzie lepiej.
Całe to gadanie nie musi mieć dla Was sensu i nie musi być logiczne. W końcu to nie nowość, że pochodzimy z dwóch różnych planet. Pewne rzeczy trzeba po prostu zaakceptować takimi, jakie są.

Kiedy zapytałam K jak według niego można zdobyć kobietę, to stwierdził tak: „Trzeba być sobą. Ewentualnie jeszcze słuchać i zapamiętywać co lubi a czego nie. A potem co jakiś czas robić to, co sprawia jej przyjemność”.
To jest tak proste, że aż boli.

Poczucie humoru i bycie sobą – tak, tak, TAK!

I w ten sposób przeszliśmy do sedna. To jest chyba tak naprawdę klucz do wszystkiego. Jeśli nie macie podobnego poczucia humoru, jedno nie łapie żartów drugiego i nie potrafi go rozweselić, to macie przechlapane.
Jak masz poczucie humoru, to najczęściej też masz dystans. A jak masz dystans, to jest szansa, że nie masz problemu z byciem sobą. A koniec końców właśnie to jest najważniejsze – być sobą. Bo jak jesteś sobą i trafisz na odpowiednią dziewczynę, to ją poderwiesz nawet na tekst, że jest nisko latającą czarownicą.
Tak jak to kiedyś powiedział Ted Mosby:

„Czy nie powinniśmy wyczekiwać kogoś, kto nie tyle toleruje nasze małe dziwactwa, ale poniekąd je właśnie lubi?” 


Photo // unsplash.com

Poprzedni post Następny post

Może ci się spodobać