O mnie + kontakt

Nazywam się Berenika i to jest moje zupełnie prawdziwe imię.
Mam cztery koty – trzy normalne oraz jednego w głowie.

Mniej więcej w środku mojego ostatniego roku studiów miałam chwilę autorefleksji. Zastanawiałam się co tak naprawdę daje mi szczęście. Co lubię robić. I robię to niezależnie od wszystkiego. I będę robić nawet nie zyskując na tym nic konkretnego. Od razu znałam odpowiedź – pisanie.

Jestem  po studiach ogrodniczych. W międzyczasie kilka razy zmieniłam pracę i branżę, a obecnie zajmuję się szkoleniami w dywizji serwisu narzędzi przemysłowych. Nie mam pojęcia co tak naprawdę chcę robić z życiem, więc póki co po prostu żyję: koncentruję się głównie na oddychaniu i niegubieniu skarpetek.

Kiedyś byłam pewna, że jak dorosnę, to zostanę szpiegiem albo tajną agentką. Coś ewidentnie poszło nie tak. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przypadkowych i mniej znanych faktów o mnie, to znajdziesz  je tutaj.

Większość ludzi na pierwszy rzut oka ocenia mnie jako niemiłą, niesympatyczną i wywyższającą się. Ale ja po prostu mam taką twarz.
Bo w sumie to jestem nawet miła i fajna.
A najlepszym człowiekiem jestem po filiżance kawy. Och, kocham kawę…

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej/ opowiedzieć coś o sobie/ podrzucić mi temat do wpisu/ po prostu masz ochotę do mnie napisać/ chcesz mi zaproponować współpracę,  to wyślij gołębia pod ten adres:

kontakt@lepiejmyslec.pl