O mnie + kontakt

Nazywam się Berenika i to jest moje zupełnie prawdziwe imię.
Mam trzy koty – dwa normalne oraz jednego w głowie.

Mniej więcej w środku mojego ostatniego roku studiów miałam chwilę autorefleksji. Zastanawiałam się co tak naprawdę daje mi szczęście. Co lubię robić. I robię to niezależnie od wszystkiego. I będę robić nawet nie zyskując na tym nic konkretnego. Od razu znałam odpowiedź – pisanie.

Jestem  po studiach ogrodniczych. W międzyczasie zyskałam i zupełnie nagle straciłam pracę. Nie mam pojęcia co tak naprawdę chcę robić z życiem. Koncentruję się głównie na oddychaniu. I niegubieniu skarpetek.

Kiedyś byłam pewna, że jak dorosnę, to zostanę szpiegiem albo tajną agentką. Coś ewidentnie poszło nie tak. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przypadkowych i mniej znanych faktów o mnie, to znajdziesz  je tutaj.

Większość ludzi na pierwszy rzut oka ocenia mnie jako niemiłą, niesympatyczną i wywyższającą się. Ale ja po prostu mam taką twarz.
Bo w sumie to jestem nawet miła i fajna.
A najlepszym człowiekiem jestem po filiżance kawy. Och, kocham kawę…

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej/ opowiedzieć coś o sobie/ podrzucić mi temat do wpisu/ po prostu masz ochotę do mnie napisać/ chcesz mi zaproponować współpracę,  to wyślij gołębia pod ten adres:

kontakt@lepiejmyslec.pl

 • No to można powiedzieć – zostałem zaciekawiony – szczególnie faktem że jesteś niemiła. Kawę też lubię więc mam już tajną broń jak będziesz zbyt niemiła by dało się normalnie toczyć rozmowę. Zostanę tu dłużej, poczytam popiszę,

  Tak więc – do zobaczenia.

 • Arthur “Arti” X

  Pamietaj ze lepiej nie wiedziec co sie chce robic w zyciu i szukac niz robic cos czgo sie nie lubi, jak wiekszosc, i narzekac ;-)

 • Dziękuję. Mam swoje chwile ;)

 • Anna Wasilewska

  Że też kilka lat temu nie uczyniłam podobnie :D Gratuluję pomysłu i wykonania. Czuję, że się tu zadomowię:)

  • Nigdy nie jest za późno! Dziękuję i zapraszam :)

 • Dziękuję, że mogłam znaleźć się w tak zacnym gronie.
  Pozdrawiam i ściskam.
  Pajonk ;)