Lifestory, Uncategorized

Ankieta ogólna, wstępna i jeszcze w miarę normalna

Nadszedł ten dzień! Lista rzeczy, które uwielbiam jest dość długa, ale na pewno samym jej szczycie są podsumowania i ankiety!

Zawsze kiedy nam się nudziło z koleżanką na lekcjach w gimnazjum, to wyciągałyśmy kartkę i robiłyśmy sobie jakieś absurdalne ankiety z najbardziej absurdalnymi pytaniami i jeszcze bardziej absurdalnymi odpowiedziami. I chociaż nie nudzi mi się jakoś specjalnie (bo podobno inteligentni ludzie się nigdy nie nudzą), to postanowiłam zrobić ankietę. W końcu. Bo taki plan chodził za mną już długo, ale wiecie, Wiedźmin i te sprawy… Ale zbliża się koniec roku, a ja powoli czuję już presję rozliczeń i podsumowań.

Wczoraj były mikołajki i bardzo bym chciała, żebyście dali mi taki mały prezent (bezczelna jestem, nie?) i poświęcili chwilę swojego czasu na wypełnienie tej ankiety. Nie wiem jeszcze co zrobię z wynikami, ale najprawdopodobniej podzielę się nimi z Wami i może uda mi się wyciągnąć z niej jakieś wnioski. Może trafi się jakieś ciekawe haiku czy coś.

Tutaj jest link do formularza

Niech moc będzie z Wami i jeśli nie będzie Wam pasować żadna z podanych odpowiedzi to wpiszcie „Chewbacca”.

XOXO,

Wasza Berenika ;)


Photo by Breather // unsplash.com

 

Poprzedni post Następny post

Może ci się również spodobać

 • Wypełniłam i od razu zaznaczam, że w odpowiedzi na kilka pytań wpisałam „Chewbacca” ;) Moje serce skradłaś tekstami o introwersji i właśnie po nie ciągle tu wracam, no bo wiesz – w grupie (zwłaszcza introwertykom) raźniej ;)

  • Dziękuję <3 Dobrze Cię tu mieć z nami :)

 • Wypełnione!

  • Dziękuję ślicznie!

   • Spoczko. Btw, wspominasz o tym, że może podzielisz się z nami wynikami. Nie wiem, czy inni czytelnicy podzielają moją myśl, ale mnie by ciekawiły wyniki i jak się rozkładają statystyki :) Zdarzyło mi się wypełnić jakieś ankiety na innych blogach i pozostawiało to u mnie niedosyt jeśli nigdy żadne wyniki nie były publikowane :(
    Nie to że Cię cisnę :P Po prostu to piszę, bo może nie jest to oczywiste że czytelnicy są zainteresowani wynikami :)

    • Ależ oczywiście, że się podzielę :) Nie wiedziałam tylko czy kogokolwiek będzie to interesowało, ale jeśli jest zainteresowanie to nie ma problemu! Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)